Sākumlapa Par Nesy Pasūtīšana Kontakti Vilnas adījumu kopšana
 
Par Nesy

Laipni lūgti Nesy mājas lapā!

Bērnu apģērbu kolekciju veidošanai pievērsos pavisam nejauši. Mans iedvesmas avots bija un ir pašas bērni. Pateicoties viņiem, atcerējos, kas man patīk un ko labi protu, bet kam pievērsties iepriekš nav bijis laika.

Manas idejas man palīdz realizēt rūpīgi savākta čaklu adītāju komanda, kam šis darbs ir arī sirdslieta. Ļoti augstu vērtēju roku darbu. Ir īpaši nēsāt tikai sev un ar rokām darinātu tērpu. Domāju, ka mūsu mazuļi to ir pelnījuši un viņiem tik ļoti piestāv būt īpašiem.

Kolekcijas tērpiem izmantotais materiāls ir ilgi un rūpīgi meklēts, lai būtu bērniņam vispiemērotākais - 100% vilna,pusvilna vai kokvilna, ar noteikumu, ka ir mīksta un draudzīga zīdaiņa ādai.
Vissiltākā no vilnām ir suņu vilna, kura spēj sasildīt vissalīgākās kājiņas un rociņas. Arī tā tiek izmanota tērpu darināšanā.

Pašlaik tiek adīti:
Vilnas kostīmi, kas paredzēti vēsākam laikam.
Kristību tērpi, kas ir gan adīti, gan tamborēti, izšūti ar pērlītēm, lentītēm un rozītēm. Meitenītēm – kleitas, puikām – balti kostīmiņi. Komplektam klāt nāk cepurīte vai vainadziņš, un zābaciņi.
Zeķītes, cimdiņi, cepures, jaciņas, rāpuļi, sedziņas u.c. izstrādājumi.
Ratu maisi, lai mazulis nav jāsedz ar n-tajām segām. Ievietojot bērniņu šādā siltā ligzdiņā, viņš būs siltumā un varēs brīvi kustēties. Maisa augšējā kārta ir adīta no siltas lauku vilnas dzijas un iekšpusē iešūta vilnas auduma odere.
Adītas rotaļlietas, kas patīkami atšķiras no parastajām “mīkstajām” mantām un kuras bērni mēdz iemīļot īpaši.

Vēl papildus drēbītēm tiek gatavota mazuļiem piemērota gultasveļa. Rūpīga audumu izvēle un smalks darbs šujot un izšujot tiek ieguldīts, darinot sedziņas, pārvalciņus, paladziņus un gultiņu apmalītes.


Tiek izgatavoti arī īpaši mazuļu šūpuļkrēsliņi. Krēsliņam ir vienkārša, bet ģeniāla konstrukcija - tas ir viegs, drošs un ļoti ērts mazulim. Bērniņš pats sevi iešūpo un māmiņa pa to laiku var apdarīt citas lietas.

Ja savam bērniņam vēlaties iegādāties ko no iepriekš redzētā, rakstiet vai zvaniet!


Ar cieņu,
Inese Svilāne

© Nesy.lv 2011 | Kontakti | Mob.: 26 303 222 | Mājas lapu izstrādāja AVPulse.com